Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Drago Škamperle, (od 14.6.2022 dalje)
  • Član, Marjan Sotlar, (od 14.6.2022 dalje)
  • Član, Gregor Balažič, (od 14.6.2022 dalje)
  • Anita Hiti, (do 21.5.2021)
  • Verica Colja, (od 4.2.2021 do 21.5.2021)
  • Neva Modic, (od 4.2.2021 do 21.5.2021)
  • Ana Požrl, (od 23.1.2019 do 16.12.2020)
  • Drago Božac, (do 30.9.2020)
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednica, Vesna Maslič
  • Član, Drago Božac
  • Član, Bojan Boštjančič
  • Član, Emil Kač, (do 15.12.2016)
  • Član, Mario Benkoč, (od 16.12.2016 dalje)
  • Član, Viljem Gerželj
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • Predsednica, Alda Čehovin
  • Član, Milenko Šukalo
  • Članica, Jasmina Ivančič
IZVEDENI NADZORI - Zaključni račun proračuna Občine Divača za leto 2014
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Investicija "Večnamenska dvorana Senožeče"
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Zaključni račun proračuna Občine Divača za leto 2015
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Pregled poslovanja Krajevne skupnosti Misliče za leto 2015"
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Investicija "Obnova TIC v Škocjanu in vaškega trga"
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Zaključni račun proračuna Občine Divača za leto 2013
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Pregled poslovanja Krajevne skupnosti Barka za leto 2013
Klikni tukaj za prikaz prilog
IZVEDENI NADZORI - Pregled poslovanja Krajevne skupnosti Divača za leto 2013
Klikni tukaj za prikaz prilog